Szkolenie Deep Dive to wyjątkowy program zaprojektowany specjalnie dla osób, które na naukę języka nie mogą lub nie chcą przeznaczyć wiele czasu, a ten który mają pragną wykorzystać w sposób maksymalny. Szkolenia tego typu oferujemy naszym Klientom już od ośmiu lat, a ich program i zawartość merytoryczną nieustannie doskonalimy w oparciu o bieżące doświadczenia i badania naukowe na temat przyswajania języka obcego. Najlepszym potwierdzeniem skuteczności szkoleń Deep Dive jest zadowolenie i rekomendacja naszych Klientów.

Deep Dive pozwala w kilka tygodni osiągnąć postępy porównywalne z kilkoma latami nauki na standardowym kursie językowym. Jest niejako „zanurzeniem się” w obcym języku: trwającym do 12 lekcji dziennie treningiem obejmującym nie tylko czas zajęć, ale i przerw. Uczestnicząc w tym szkoleniu w bardzo krótkim czasie zdobędziesz umiejętność efektywnego porozumiewania się w języku obcym.
 

Program szkolenia oparty jest na zdobyczach nowoczesnej metodyki nauczania języków obcych. Prowadzony jest najwyżej cenioną na świecie metodą komunikatywną, polegającą na maksymalnym zaangażowaniu słuchacza w proces uczenia poprzez udział w ćwiczeniach typu role-play, scenkach z życia codziennego lub, w przypadku biznesowego profilu kursu, sytuacjach z życia firmy.

Prowadzący szkolenie starannie dobrani lektorzy dbają o to, by proces nauki przebiegał w sposób konsekwentny i przemyślany, a także, by poszczególne jego elementy były pieczołowicie dobrane do indywidualnych potrzeb danego słuchacza. To indywidualne podejście jest jednym z elementów, które nasi Klienci cenią sobie najbardziej.

W trakcie szkolenia wykorzystujemy nowoczesne materiały i pomoce. Korzystamy ze sprzętu multimedialnego, autentycznych dokumentów, nagrań, programów komputerowych mających zapewnić uczącym się żywy kontakt z językiem i możliwość pełnego poznania jego kultury i realiów.

Treningi Deep Dive odbywają się w nowoczesnych, wygodnych i doskonale wyposażonych salach lekcyjnych. Dla komfortu naszych Klientów podczas szkoleń zapewniamy drobny catering, a w przerwie posiłek w pobliskiej restauracji.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z naszym konsultantem pod numerem telefonu 507 030 484 lub adresem mailowym info@vascodagama.pl. Zapraszamy!