Vasco da Gama to marka obecna na polskim rynku od wielu lat. Naszą przygodę z językami obcymi rozpoczęliśmy w 1996 roku.

Nasza wizja

Chcemy zapewnić naszym klientom możliwość osobistego rozwoju i otwierać im nowe perspektywy zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Natomiast młodym ludziom pragniemy zapewnić dobry start w dorosłość, dać im narzędzie do nawiązywania kontaktów z rówieśnikami z całego świata, a także wskazać dostępność licznych opcji kształcenia i rozwoju, aby poznawanie świata było dla nich źródłem radości.

Nasza misja

Naszą misją jest znalezienie dla każdej osoby szkolenia czy wyjazdu idealnie dostosowanego do jej indywidualnych potrzeb. Wierzymy, że tylko dobrze dobrany kurs daje gwarancję skuteczności, a przede wszystkim satysfakcję. Dlatego potrzeby klienta są dla nas priorytetem.

Nasze wartości

Wyznawane przez nas wartości to przede wszystkim: rzetelność, elastyczność i skuteczność. Przygotowując ofertę dla klientów kierujemy się naszym wieloletnim doświadczeniem i znajomością rynku. Nauka języka to rzecz, której planowaniu warto poświęcić dużo uwagi, aby zainwestowane wysiłki i środki zostały jak najlepiej spożytkowane. Dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Projektując dla niego kurs kierujemy się jego osobistymi celami,  zainteresowaniami i potrzebami.

Co oferujemy

Uważnie słuchamy, czego potrzebuje klient lub jego dziecko.
 
Zadajemy wiele pytań, aby mieć pewność, że dobrze rozumiemy, co chciałby uzyskać. Chcemy, na przykład, wiedzieć, do czego potrzebny mu jest język obcy i ile czasu chciałby przeznaczyć na naukę. Interesuje nas też, co lubi robić w czasie wolnym lub jak najchętniej spędzałby czas wolny podczas wyjazdu językowego.
 
Doradzamy, w jakim czasie najlepiej wyjechać na kurs zagraniczny, aby wyciągnąć z niego najwięcej korzyści.
 
Na życzenie podpowiadamy, co zobaczyć w kraju docelowym. Dla jednych atrakcją będzie wizyta w muzeum lotnictwa, dla innych kurs flamenco.
 
Licealistom doradzamy, jakie kursy, szkolenia czy umiejętności najbardziej przydadzą im się podczas aplikowania na zagraniczne uniwersytety. Na życzenie rodziców, we współpracy z doradcą zawodowym, projektujemy dla młodych ludzi całą ścieżkę kształcenia.